Позвоните нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наш адрес

Харьков, пл. Конституции, 1.
Винница, ул. Кориатовичей, 172.

График работы
пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-вс: 10.00 - 14.00

Кваліфіковані юридичні послуги як кредо професійного адвоката в Києві

юрист в Києві

Ринок юридичних послуг є доволі перенасиченим. Майже на кожній вулиці можна зустріти реклами «Послуги юриста», «Послуги адвоката» та похідні від них. Але як правильно обрати свого адвоката?

Розглянемо декілька найбільш розповсюджених критеріїв, якими керуються клієнти під час вибору адвоката в Києві чи юриста в Києві.

 1. Наявність офісу. Якщо клієнту надається консультація в гарно оздобленому приміщенні, якщо його пригощають кавою та солодощами добре вдягнуті працівники – це надає певної «ваги» адвокатові. Однак у такому випадку клієнт платить за всі ці додаткові блага. І якщо клієнт оплачує це свідомо – somoteitbe. Проте якщо клієнт хоче відокремлювати адвоката від ресторатора та власника готелю, то такий підхід не є виправданим.

  На нашу думку, первинніюридичні послуги (безкоштовна консультація адвоката у Києві чи в будь-якому іншому місті) повинні надаватися віддалено (під час телефонної розмови чи шляхом обміну короткими повідомленнями). Так само має проходити й вивчення документів клієнта, оскільки для цього будь-якому юристу потрібен деякий час, який клієнт не повинен витрачати просто сидячи в гарному офісі адвоката в Києві.

  Отже офіс для надання послуг адвоката чи послуг юриста дійсно має бути, але здебільшого для так званого «службового користування». Проте його відсутність не свідчить про низький рівень кваліфікації певного спеціаліста або про його недосвідченість.

 2. Наявність сайту. Як каже приказка: «Краща реклама – це сарафанне радіо». Але такий спосіб реклами обмежує коло осіб, які потенційно можуть дізнатися про адвоката в Києві. Шанс побачити в інтернеті оголошення про послуги юриста чи послуги адвоката значно більший ніж почути про такі юридичні послуги від знайомого, яким жодний раз не мав стосунків із юристами (хоча чи є такі люди?).

  За таких умов сайт – це не просто зовнішність юриста в Києві, а і його інструмент для пошуку нових клієнтів. Більше реально вирішених спорів – більший досвід – вище кваліфікація – вище довіра – краще результат.

  Крім того, наявність сайту, що існує протягом багатьох років та в розвиток якого вкладені значні зусилля (людські, фінансові) є певною гарантією того, що адвокат в Києві залишиться не на один день, а отже обов’язково завершить вашу справу.

 3. Наявність відгуків. І знов так зване «сарафанне радіо». Позитивні відгуки про адвоката в Києві – інколи вирішальний критерій при виборі спеціаліста, який буде надавати юридичні послуги. Однак не слід забувати, що «невідомий» зовсім не дорівнює «поганий». Не слід оцінювати юриста лише за кількістю зірок на форумах. Інколи правильним є отримати (як би це дивно не було) консультацію на консультацію. І якщо думка першої особи, яка надає послуги адвоката, виявиться обґрунтованою – мабуть, слід поміркувати про можливу співпрацю із ним.

Звісно, цей перелік не є вичерпним. Однак саме на ці «зовнішні риси» юриста в Києві перш за все звертає увагу будь-який потенційний клієнт.

Так який же він цей «ідеальний адвокат у Києві»? Той, хто надає безкоштовні юридичні консультації? Чи той, чиї ціни (ціни на послуги адвоката та юриста в Києві) є надхмарними?

Насправді, як не буває ідеальних людей, так не буває й ідеальних адвокатів. Послуги юриста, як правило, досить формалізовані та здебільшого є діяльністю з розширеного тлумачення чинного законодавства України. Однак найвищий ступінь професійності адвоката – це вміння відповідати за наслідки тих юридичних послуг, що він надає. Не гарантувати певний результат, ні! А гарантувати якість своєї роботи, надавати послуги адвоката чи послуги юриста саме так, ніби від результатів роботи адвоката в Києві чи юриста в Києві залежить життя такого спеціаліста.

І насправді не має жодного значення: хоч це адвокат у Києві, хоч це адвокат у Харкові, хоч це адвокат у Вінниці. Адвокати і юристи Адвокатського об’єднання «вСуді» - це насамперед юридична родина, де кожен цінує кожного.

Ми завжди відповідаємо за свої кроки. Адже адвокат – це не про гроші, адвокат – це про відповідальність.

Юрист, адвокат Харків - юридичні послуги по Україні: кримінальні справи, ДТП, кредити, пенсія, спадщина, нерухомість.

Заказать обратный звонок