Позвоните нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наш адрес

Площадь Конституции, 1
город Харьков, 61003

График работы
пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-вс: 10.00 - 14.00

Адвокат у Вінниці: кваліфіковані послуги юриста в зручний для клієнта час

юрист у Вінниці

У сучасному світі необхідність у послугах юриста чи допомоги адвоката може виникнути в будь-якої людини. Законодавство має безліч нюансів, отже, щоб відновити справедливість і здобути перемогу у справі, потрібні відповідні знання. Проте найчастіше виявляється, що адвокат у Вінниці, з яким були налагоджені стабільні партнерські зв'язки, зайнятий, інші фахівці міста також не мають часу, а питання потребують негайного вирішення. У таких ситуаціях доречно звернутися до Адвокатського об'єднання «вСуді». Досвідчені професіонали проводять консультації дистанційно, за допомогою месенджерів та через відеоконференції, а також сприяють у судових справах. І так, це абсолютно законно. Така практика вже давно стала звичною у багатьох державах із розвиненими цифровими технологіями, а тепер вона успішно впроваджується й в Україні.

Як організовано юридичну допомогу компанії «вСуді»?

На сайті можна замовити послуги адвоката чи допомогу юриста через спеціальну форму. Первинна консультація юриста є безкоштовною. У разі, якщо потрібне вивчення адвокатом документів, ціна заздалегідь погоджується й залишається цілком доступною для клієнта. Документацію можна надіслати електронною поштою. Крім того, є можливість дистанційно укласти договір про надання юридичних послуг, який має таку саму законну силу, як і підписаний очно. Також є можливість участі в судових справах поза межами приміщення суду через відеоконференцію. Як згадувалося, такий підхід не порушує закону. У цілому спектр сфер, в яких фахівці компанії можуть допомогти, є таким:

 1. Сімейні справи;
 2. Питання спадщини;
 3. Адміністративні процеси;
 4. Робота із укладанням договорів;
 5. Пенсійні суперечки;
 6. Автомобільний адвокат, зокрема, консультація адвоката та подальше сприяння щодо незаконних дій співробітників поліції;
 7. Операції з нерухомим майном, питання з реєстрацією мешканців та зняттям з реєстрації, правом власності тощо;
 8. Виконавче діловодство;
 9. Банківські суперечки, зокрема пов'язані з іпотекою;
 10. Кримінальні справи;
 11. Реєстрація бізнесу;
 12. Захист прав працівників;
 13. Захист клієнтів у суді.

Окрема увага приділяється справам захисту безпеки та прав боржників організацій, що надають мікропозики. Такі «контори» часто нараховують своїм клієнтам величезні відсотки понад борг і вимагають повернути кошти шляхом залякування та погроз, звернення до колекторських фірм тощо. Адвокатське об’єднання «вСуді» має значний досвід у розгляді таких ситуацій та юридичної підтримки постраждалих від вимагання та шантажу.

У чому переваги адвокатів з АО «вСуді»?

До переваг партнерства з компанією «вСуді» належить:

 • Кваліфіковані професіонали з багаторічним досвідом роботи у відповідних галузях.
 • Зручність зв'язку та комунікації. Для цього можна скористатися месенджерами WhatsАpр, Skype, Viber та ін. Навіть якщо клієнт перебуває поза межами міста або за кордоном, з ним без проблем підтримується зв'язок.
 • Оперативна допомога. Запитання вирішуються у форматі живої розмови, також є можливість швидкого уточнення тих чи інших нюансів.
 • Доступні ціни. Скористатися допомогою юриста у Вінниці може будь-яка людина, оскільки прайс підтримується у демократичних межах.
 • Впевненість у результаті. На сайті компанії є кейс виграних справ у різних галузях юриспруденції, що підтверджує високу професійну підготовленість та відповідальність спеціалістів об'єднання.

Щоб скористатися послугами адвоката у Вінниці або ж юриста у Вінниці, достатньо мати доступ до Інтернету та можливість обмінюватися документами в електронній формі. Для консультацій можна скористатися також смартфоном або планшетом.

Юрист, адвокат Харків - юридичні послуги по Україні: кримінальні справи, ДТП, кредити, пенсія, спадщина, нерухомість.

Заказать обратный звонок