Позвоните нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наш адрес

Харьков, пл. Конституции, 1.
Винница, ул. Кориатовичей, 172.

График работы
пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-вс: 10.00 - 14.00

Адвокат з митних питань

послуги митного адвоката

Митне право регулює суспільні відносини щодо перевезення товарів і транспортних засобів через державний митний кордон України.

Щодня державний кордон перетинають тисячі транспортних засобів і сотні тисяч промислових і продовольчих товарів. Перевізники, перетинаючи державний митний кордон, повинні надати працівникам Державної митної служби України декларації на товари, що перевозяться через кордон, а митники мають перевірити правильність заповнення їх та видати дозволи на транспортування.

Однак досить часто між митниками й перевізниками виникають спори, вирішення яких переходить у правову площину.Причому далеко не завжди не правими бувають громадяни. Досить часто порушення трапляються через зловживання митників своїми повноваженнями, внаслідок чого стосовно громадян ухвалюють безпідставні рішення. І в такому разі знадобиться кваліфікована юридична допомога митного юриста https://www.malyk.com.ua.

Адвокат з митних питань – це фахівець, який спеціалізується на проблемних ситуаціях, що виникають під час взаємодії з органами Державної митної служби України.

Які послуги надає адвокат з митних питань

Основне завдання адвоката з митних питань – врегулювати проблемні питання, що виникають між фізичними особами, фізичними особами-підприємцями чи юридичними особами та представниками митниці. Зокрема, митний адвокат:

  • консультує громадян з питань митного законодавства;
  • здійснює комплексний юридичний супровід клієнтів у питаннях, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю;
  • проводить експертизу документів, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю;
  • виявляє потенційні ризики під час експорту / імпорту товарів на митниці;
  • проводить оцінку законності дій / рішень представників митниці;
  • допомагає оскаржити рішення органів Державної митної служби України;
  • надає юридичну підтримку клієнтам під час адміністративного / кримінального провадження у справах про порушення митних правил;
  • представляє інтереси клієнта під час судового процесу;
  • допомагає стягнути збитки, спричинені незаконними діями чи бездіяльністю працівників митниці тощо.

До адвоката з митних спорів потрібно звертатися, якщо митний орган неправильно скоригував митну вартість товару, не прийняв митну декларацію на оформлення / пропуск вантажу, виніс стосовно вас постанову про порушення митних правил, виявив помилку в заповненні декларації, арештував товари чи кошти, а також з будь-яких інших питань, пов’язаних з проходженням митного контролю.

Ціни на послуги митного юриста у Вінниці

Вартість послуг з митних питань у Вінниці залежить від типу послуги, обсягу роботи й часу, витраченого на правову допомогу клієнту. Наприклад, одноразова усна юридична консультація адвоката Олександра Малика коштує 500 грн, консультація з вивченням документів та матеріалів справи – 1000 грн.

Вартість інших послуг, зокрема представництво в суді, залежить від складності справи й цілей, які потрібно досягти, а також від додаткових вимог клієнта та інших витрат, пов’язаних з наданням правової допомоги. Ознайомитися з актуальними цінами на послуги адвоката з митного права можна на сайті https://www.malyk.com.ua.

Як отримати консультацію митного адвоката у Вінниці?

Записатися на консультацію до адвоката з митних спорів можна за номером: +38 (096) 109-76-08 або заповнити форму на сайті адвоката.

Юрист, адвокат Харьков - юридические услуги по Украине: помощь в уголовных делах, ДТП, кредитах и спорах с МФО, оформлении пенсии, вступлении в наследство, спорах по недвижимости.

Заказать обратный звонок


УСЛУГИ АДВОКАТА