Позвоните нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наш адрес

Харьков, пл. Конституции, 1.
Винница, ул. Кориатовичей, 172.


пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-вс: 10.00 - 14.00

Определили место проживания ребенка с матерью

Фабула

ОСОБА_1 звернулась до суду з зазначеним позовом про визначення місця проживання дитини. В обґрунтування позову зазначає, що вона 26.02.2013 уклала шлюбу з ОСОБА_2. У шлюбі народилась дитина син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який не проживає з нею. Шлюб з відповідачем розірвано. ОСОБА_2 добровільно матеріальну допомогу не надає, на телефонні дзвінки не відповідає, дитиною не цікавиться. На теперішній час дитина мешкає з матір`ю за адресою АДРЕСА_1, користування вказаним майном відбувається на підставі відповідного договору. В квартирі створені належні житлово-побутові умови проживання. Фінансовим забезпеченням, освітою та лікуванням дитини повністю займається позивач. Зважаючи на те, що відповідач не спілкується з дитиною, позивач не має змогу виїжджати із дитиною за межі України, реєструвати нове місце проживання, надавати заяви до освітніх закладів. Позивач неодноразово намагалась звертатись до відповідача з проханням надати згоду на виїзд дитини за межі України, проте останній на дзвінки не відповідає, що призводить до порушення прав дитини. У зв`язку з чим позивач просить визначити місце ОСОБА_3 з матір`ю ОСОБА_1 за місцем мешкання.

Задача

Визначити місце проживання дитини за матір’ю.

Дія

Позивач та її представник ОСОБА_5 звернулись до суду з заявою про розгляд справи за їх відсутності, позов підтримали, просили задовольнити, з підстав, викладених у ньому.( ОСОБА_2 добровільно матеріальну допомогу не надає, на телефонні дзвінки не відповідає, дитиною не цікавиться).

Рішення

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особа: Служба у справах дітей по Шевченківському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про визначення місця проживання дитини - задовольнити.

Визначити місце проживання малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з матір`ю ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_2 ) за місцем її проживання АДРЕСА_1.

Стягнути з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , паспорт серія НОМЕР_3 , зареєстрований АДРЕСА_3 ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_2 , зареєстрована АДРЕСА_4 , фактично мешкає АДРЕСА_1 ) судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 840,80 грн.

Юрист, адвокат Харьков | Адвокат в Києві | Адвокат у Вінниці | Адвокат Полтава | Адвокат Днепр | Адвокат Сумы | Адвокат Краматорск | Адвокат Северодонецк.

Заказать обратный звонок


Кейсы