Зателефонуйте нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наша адреса

Харків, пл. Конституції, 1.
Вінниця, вул. Коріатовичів, 172.
Київ, вул. Велика Васильківська, 116.


пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-нд: 10.00 - 14.00

Перерахунок пенсій військовим пенсіонерам

перерахунок пенсій військовим

Питання щодо пенсійного забезпечення для колишніх солдатів та співробітників правоохоронних органів - заплутане і досить складне питання. На рівні законодавства існує велика кількість відповідних норм, що змінюються залежно від соціально-економічної ситуації. Статистика свідчить про те, що однією з найчисленніших категорій у судовому реєстрі є скарги колишніх військовослужбовців на незаконне зниження пенсій. І є всі юридичні підстави для досягнення справедливості. Пенсійний фонд, як правило, нехтує правами на виплату пенсій, суттєво занижуючи кінцеву суму. Але важливо пам'ятати, що завжди є можливість відстояти свої права, якщо вчасно звернутися до фахівців, які ретельно вивчать це питання та допоможуть Вам досягти справедливості.

Нещодавно Верховний Суд підтримав пенсіонерів у боротьбі з Пенсійним фондом, закріпивши остаточно тезу в юридичній практиці про те, що військові пенсіонери мають право на захист своїх інтересів у суді: рішення Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду закріпило, що Пенсійний фонд зобов'язаний видавати оновлені довідки про розмір грошового забезпечення з обов'язковою вказівкою відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення для проведення перерахунку.

Якщо ви маєте право збільшити свою пенсію, а Пенсійний фонд з будь-яких причин відмовляється перерахувати ваші пенсійні виплати, враховуючи це збільшення, єдиний спосіб захистити ваші порушені права – це звернутися до професіоналів, які допоможуть Вам вирішити цю проблему.

Фахівці адвокатського об'єднання Харкова, Вінниці, Києві - "вСуді", індивідуально підійдуть до кожної конкретної справи, щоб звернутися з відповідним адміністративним позовом до суду. Враховуючи нашу підготовку та успішний досвід у цій справі, ми настійно рекомендуємо захищати свої права на пенсію, покладену Вам згідно із законом.

Перерахунок військових пенсій - це дуже трудомісткий процес, який краще довірити професіоналам, оскільки існує безліч нюансів, про які не обізнаний пересічний громадянин:

  1. Адвокати за Вас звернуться до установи, де пенсіонер перебуває на обліку та зберігається його пенсійна справа із заявою про видачу та направлення в управління пенсійного фонду оновленої довідки про розмір грошового забезпечення з обов'язковою вказівкою відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення для проведення перерахунку ;
  2. У разі відмови - оскаржать неправомірне рішення в суді, зобов'язавши відповідну установу видати та направити до пенсійного фонду оновлену довідку.

Переваги наявності компетентного помічника в такій ситуації є неоціненними, оскільки адвокат, як фахівець у даній сфері, з усіма знаннями та тонкощами справи зможе вирішити справу на Вашу користь, закликавши Пенсійний фонд до відповідальності.

Юрист, адвокат Харків - юридичні послуги по Україні: кримінальні справи, ДТП ,кредити, пенсія, спадщина, нерухомість.

Замовити зворотній дзвінок