Позвоните нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наш адрес

Харьков, пл. Конституции, 1.
Винница, ул. Кориатовичей, 172.


пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-вс: 10.00 - 14.00

Скасували нарахування штрафу Публічного акціонерного товариства

Фабула

Між Позивачем та відповідачем укладено Договір про розподіл газу, відповідно до якого позивач використовує послуги відповідача з газопостачання. Представники ПАТ «Харківміськгаз» прийшли до приватного володіння, з метою проведення позапланової перевірки лічильнику газу, вказали на невідкладну необхідність проведення заміни лічильника та надання ним доступу до нього.

Після надання доступ до лічильника газу, через деякий час представники ПАТ «Харківміськгаз» зазначили, що будь-яких зауважень до лічильника не мають, факт його пошкоджень чи іншого втручання відсутній. Старий лічильник представниками ПАТ «Харківміськгаз» був знятий, новий лічильник установлений. Надалі, представниками ПАТ «Харківміськгаз» складено Акти про порушення, акт про демонтаж лічильника газу для проведення експертизи.

В результаті ПАТ «Харківміськгаз» направлено повідомлення про нарахування заборгованості за природний газ в сумі 98351,96 грн.

Мета

Визнати дії ПАТ «Харківміськгаз» по відключенню газопостачання споживачу послуг з газопостачання неправомірними.

Зобов'язати ПАТ «Харківміськгаз» відновити постачання природного газу.

Результат

Завдяки проведеній роботі адвокатами Адвокатського об’єднання «вСуді» Рішенням Ленінського районного суду м. Харкова позовні вимоги до ПАТ «Харківміськгаз» про захист прав споживачів - задоволено частково.

Визнано дії ПАТ «Харківміськгаз» по відключенню газопостачання споживачу послуг з газопостачання неправомірними.

Зобов'язано ПАТ «Харківміськгаз» відновити постачання природного газу в належне на праві приватної власності домоволодіння, , шляхом підключення до газової мережі за власний рахунок.

Стягнуто з ПАТ «Харківміськгаз» відшкодування моральної шкоди 2 000 грн.

Юрист, адвокат Харьков | Адвокат в Києві | Адвокат у Вінниці | Адвокат Полтава | Адвокат Днепр | Адвокат Сумы | Адвокат Краматорск | Адвокат Северодонецк.

Заказать обратный звонок


Кейсы