Зателефонуйте нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наша адреса

Харків, пл. Конституції, 1.
Вінниця, вул. Коріатовичів, 172.
Київ, вул. Велика Васильківська, 116.


пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-нд: 10.00 - 14.00
спори зі страховими компаніями при ДТП

Спори зі страхових виплат

У сьогоднішньому житті страхові компанії постійно прагнуть уникнути будь-якої відповідальності та скорочують страхові виплати по ОСАЦВ або КАСКО. Дуже часто вони відмовляються сплачувати у повному обсязі суму страховки, необхідну власнику автомобіля.

Наша команда призначить та проведе незалежну перевірку, яка, у свою чергу, допоможе стягнути зі страхової компанії всю суму, необхідну для компенсації порушеного права.

Відмова у виплаті компенсації є звичайною практикою в діяльності страхових компаній, тому страховики намагаються продовжити компенсацію якомога довше, використовуючи гроші, які Вам потрібні (якщо відмова є незаконною). Особливо неприємно отримати, наприклад, відмову в КАСКО, тому що Ви сплачуєте великі суми за страховку і хочете бути впевнені, що в кожному випадку страхування ви отримаєте компенсацію без жодних труднощів, а не просто відмову.

Фахівець у цій сфері необхідний у випадках, коли страхові компанії під різними приводами відмовляються відшкодовувати гроші за страхові випадки або у рази зменшують суму платежу. Вимога до страхової компанії – це документарно підтверджена вимога особи про відшкодування страхової шкоди, заподіяної внаслідок страхового випадку. Основною метою подання претензії до страхової компанії є досудове вирішення проблеми. Обсяг та швидкість задоволення такого запиту залежить від того, наскільки грамотно оформлений документ.

Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам скласти та правильно пред'явити претензії, пояснити усі ваші запитання. Проте, якщо суперечка не може бути врегульована у порядку розгляду скарг – Вам необхідно буде звернутися до суду.

Наша команда досвідчених адвокатів Харкова, Вінниці, Києва - «вСуді», закликає вас не вирішувати проблеми самому, а звернутися за допомогою до професіоналів, які допоможуть вам вирішити правильно та максимально комфортно поставлене завдання. Пам'ятайте, що вирішення подібних питань самостійно може призвести до погіршення Вашого становища, завжди звертайтеся за допомогою до фахівців.

Юрист, адвокат Харків - юридичні послуги по Україні: кримінальні справи, ДТП, кредити, пенсія, спадщина, нерухомість.

Замовити зворотній дзвінок