Зателефонуйте нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наша адреса

Харків, пл. Конституції, 1.
Вінниця, вул. Коріатовичів, 172.
Київ, вул. Велика Васильківська, 116.

График работы
пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-нд: 10.00 - 14.00

«Гарний адвокат завжди знає собі ціну» — чи чули таку фразу? Знаєте з чого часто починається оповідання наших нових клієнтів під час першої зустрічі? Ні? Тоді ми вам підкажемо картинкою вище.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АДВОКАТУ ЗОВСІМ НЕ В ЦІНІ, А В ЇХНІЙ ЯКОСТІ

Якщо ж говорити серйозно, то наші адвокати найчастіше чують подібні питання: «Скільки коштують послуги адвоката», «Підкажіть ціни на юридичні послуги», «А які ціни у адвокатів у Харкові, Києві, Одесі…», «А чи дорого коштує адвокат», «Чи вистачить мені грошей, щоб сплатити вартість послуг адвоката». На жаль, у роботі хорошого адвоката немає поняття «Стандартна (нормальна) ціна». Як би це не хотілося клієнтам. Адже юридичне питання — воно майже хвороба. Властивий багатьом, схожий на інших, проте суто індивідуальний щодо клієнта (тобто хворого). При цьому, звичайно ж, ми можемо говорити про якісь типові випадки, в яких вартість послуг адвоката можна визначити навіть не вникаючи глибоко в питання. Отже, нижче представлені ОРІЄНТУВАЛЬНІ ціни на юридичні послуги в Харкові, які надає компанія «вСуді»:

ЦІНИ НА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ВАРТІСТЬ ІНШИХ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що ці розцінки не можуть категорично відповісти на Ваше запитання «Скільки коштують послуги адвоката». Для того, щоб отримати детальнішу інформацію з цього приводу, просимо Вас обов'язково зв'язатися з нами.

Юрист, адвокат Харків - юридичні послуги по Україні: допомога у кримінальних справах, ДТП, кредити та суперечки з МФО, питання пенсії та суперечки з Пенсійним фондом України, спадкових суперечках, спорах з нерухомості.

Замовити зворотній дзвінок


ПОСЛУГИ АДВОКАТУ