Позвоните нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наш адрес

Харьков, пл. Конституции, 1.
Винница, ул. Кориатовичей, 172.


пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-вс: 10.00 - 14.00

Стягнули недоплачену допомогу військовослужбовцям до 5 травня

Фабула

Клієнт є військовослужбовцем. Після отримання грошової допомоги до 5 травня у мінімальному розмірі він звернувся до Адвокатського об’єднання «вСуді» за допомогою щодо ним недоплаченої грошової допомоги до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком.

Мета

Стягнути недоплачену грошову допомогу до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком з урахуванням попередньо виплаченої суми такої допомоги.

Дії

Адвокатами Адвокатського об’єднання «вСуді» в інтересах Позивача направлено відповідні адвокатські запити до установ, що здійснюють нарахування та виплату грошових коштів до 5 травня. Після отримання необхідної інформації, підготовлено та направлено до суду позовну заяву про зобов’язання таких органів нарахувати та виплатити недоплачену грошову допомогу до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком з урахуванням попередньо виплаченої суми такої допомоги. Після отримання рішення суду на користь Позивача також направлено відповідну заяву про ухвалення додаткового рішення про стягнення витрат на правничу допомогу.

Результат

Визнати протиправною бездіяльність Управління соціального захисту населення Волноваської районної державної адміністрації  щодо не нарахування та невиплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком. Зобов`язати Управління соціального захисту населення Волноваської районної державної адміністрації нарахувати та виплатити недоплачену грошову допомогу до 5 травня за 2020 рік у розмірі восьми мінімальних пенсій за віком з урахуванням попередньо виплаченої суми такої допомоги. Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Управління соціального захисту населення Волноваської районної державної адміністрації витрати на правничу допомогу у сумі 2 200 (дві тисячі двісті) гривень 00 копійок.

Юрист, адвокат Харьков | Адвокат в Києві | Адвокат у Вінниці | Адвокат Полтава | Адвокат Днепр | Адвокат Сумы | Адвокат Краматорск | Адвокат Северодонецк.

Заказать обратный звонок


Кейсы