Фабула
Наказом командира військової частини Клієнта було звільнено та виключено зі списків особового складу військової частини та всіх видів забезпечення, проте, йому не було сплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з вислугою років.
Дії
Для встановлення причин нездійснення відповідних виплат нами подано адвокатський запит до військової частини, у якій Клієнт проходив військову службу. У відповідь на цей запит нам повідомлено про відмову у здійсненні виплат через нібито недостатню кількість календарних днів для призначення грошової допомоги.
З урахуванням зібраної інформації нами складено та подано до суду позовну заяву про визнання неправомірними дій (бездіяльності) та зобов’язання вчинити певні дії.
Результат
Суд прийняв рішення задовольнити наші позовні вимоги до військової частини. Визнав протиправною бездіяльність військової частини щодо невиплати Клієнту одноразової грошової допомоги за кожний повний календарний рік служби та зобов’язав нарахувати та виплатити відповідну одноразову грошову допомогу.