Зателефонуйте нам
+380 99 198-19-86
+380 68 062-07-63
Наша адреса

Харків, пл. Конституції, 1.
Вінниця, вул. Коріатовичів, 172.
Київ, вул. Велика Васильківська, 116.


пн-пт: 09.00 - 18.00
сб-нд: 10.00 - 14.00

Адвокат по розподілу майна в Харкові, Вінниці, Києві

адвокат по розподілу майна

Коли потрібний правовий супровід при розподілі майна

Юрист по розподілу майна надає правову підтримку у спірних претензіях подружжя на спільно нажите майно. Коли між сторонами зародилася суперечка, то закріпити правовий режим загальних матеріальних цінностей без судового розгляду неможливо. При цьому до судових позовів потрібно готуватися ретельно. Тільки складання позову недостатньо: необхідно орієнтуватися в законодавстві та судовій практиці, щоб успішно відстояти свої інтереси. Адвокат по розподілу майна в Харкові, Вінниці, Києві, легко захистить позицію клієнта. Юридична компанія «вСуді» надає громадянам допомогу щодо визначення майнових домагань при розлученні.

Висококваліфіковані фахівці компанії допоможуть вирішити справу, не доводячи її до суду. Адже укладання мирової угоди допускається на будь-якій стадії, доки не винесено рішення суду. Таким чином ви збережете гроші на судові витрати та час. Крім того, своєчасне звернення до адвоката дозволить уникнути проблем зі зловмисним укриттям або реалізацією матеріальних благ з боку недобросовісного чоловіка.

Особливості поділу спільно нажитого майна

Наші правозахисники надають позицію довірителя незалежно від складності справи. Ми допомагаємо подружжю, яке прожило як в офіційному, так і цивільному шлюбі. Ці питання регулюється одними й тими самими нормами сімейного законодавства, але поділ спільного майна, набитого чоловіком і жінкою без реєстрації шлюбу, ускладнюється деякими моментами. Потрібно довести спільне проживання однією сім'єю та ведення ними спільного господарства.

Якими способами можна залагодити конфлікт:

 • встановити порядок користування власністю;
 • розділити майно в натурі;
 • визнати власність як особисту за чоловіком чи дружиною;
 • за однією стороною визнати право власності на цінне майно повністю (наприклад, на будинок, квартиру, авто), а іншому виплатити компенсацію за віддану їм частину.

Щоб визначити найоптимальніший шлях вирішення проблеми, рекомендується якомога раніше звертатися за допомогою наших фахівців. Тільки в такому випадку можна повернути ситуацію позитивно для вас. Варто також пам'ятати, що до складу спільного майна входять як матеріальні цінності, а й борги сторін, розмір яких може перевищувати вартість спільного имущества. Також не можна залишити без уваги режим власності, придбаної до шлюбу: у деяких ситуаціях вона може стати спільною. Таким чином, слід одночасно враховувати багато нюансів конкретної ситуації, що під силу лише досвідченому адвокату. Юристи компанії «вСуді» грамотно визначать майнові претензії сторін під час розірвання шлюбу з урахуванням таких нюансів:

 • інтереси неповнолітніх дітей;
 • при нерівності часток;
 • збільшення власності одного з подружжя за рахунок частки другого;
 • визнання особистого майна чоловіка спільною власністю та навпаки;
 • стягнення компенсації за приховане чи привласнене майно;
 • наявність кредитів.

Послуги адвоката по розподілу майна в Харкові, Вінниці, Києві та інших містах України

Правозахисники компанії «вСуді» надають як окремі послуги (наприклад, складання позову), так і ведення справи під ключ. Другий варіант передбачає повне порятунок довірителя необхідності бути в суд. Ми надамо всі документи клієнту прямо на руки.

При зверненні до нас ви отримаєте:

 • вичерпний документальний та консультаційний супровід;
 • клієнтоорієнтований підхід;
 • лояльні ціни;
 • позитивний результат.

У нашу роботу входить:

 • надання безкоштовної юридичної консультації, на якій клієнту пояснюються основні моменти справи;
 • аналіз ситуації з визначенням перспектив справи та найбільш оптимальних шляхів вирішення;
 • складання процесуальної документації;
 • збір відомостей та доказів;
 • укладання угоди сторін при досягненні обопільної згоди;
 • підготовка позову до суду;
 • звернення до суду на користь довірителя;
 • ведення справи в суді від імені клієнта з поданням доказів та здійсненням процесуальних дій;
 • оскарження неправосудного рішення.

Адвокати Адвокатського об'єднання «вСуді» надають юридичну допомогу своїм клієнтам в усіх обласних центрах України. Крім того, юристи по розподілу майна нашого об'єднання за попередньою домовленістю з клієнтом здійснюють виїзди по Харківській, Київській, ПолтавськійЛуганській, Донецькій, Сумський, Вінницькій, Дніпропетровській та іншим областям.

Для зручності клієнтів записатися на консультацію до адвоката щодо поділу спільного майна можна за телефонами: +38 (099) 198-19-86, +38 (073) 232-36-63, +38 (050) 156-73-92, +38 (068) 062-07-63 або заповнивши онлайн-заявку на прийом до юриста по розподілу майна.

Адвокат по розділу спільного майна подружжя у Харкові, Вінниці, Києві, може проконсультувати у головному офісі Адвокатського об'єднання «вСуді», який знаходиться за адресою:

Місто Харків, площа Конституції 1, офіс 4508 (у кроковій доступності від станції метро «майдан Конституції»).

Розцінки на послуги адвоката у Харкові, Вінниці, Києві, варіюються залежно від складності справи, її підсудності (адміністративної, господарської чи цивільної суперечки) кількості витраченого адвокатом часу та інших факторів.

Ціни на послуги адвоката по розподілу майна в Харкові, Вінниці, Києві

 1. Вартість консультації адвоката у Харкові, Вінниці, Києві в офісі Адвокатського об'єднання «вСуді» складає від 1000 грн. У цю вартість входить консультація до 30 хвилин з повним вивченням наданих вами документів та наданням юридичних рекомендацій щодо вирішення вашої проблеми.
 2. Вартість складання позовної заяви – від 900 грн. У цю вартість входить написання процесуального документа згідно з наданою клієнтом інформацією. Радимо скористатися цією послугою виключно після отримання кваліфікованої консультації адвоката, оскільки вважаємо за неможливе написання будь-якого документа без юридичного аналізу ситуації.
 3. Послуги адвоката у Харкові, Вінниці, Києві у кримінальних справах – від 10 000 грн. Ця сума може змінюватися в меншу або більшу сторону залежно від конкретних обставин справи.

З розцінками на інші послуги адвоката у Харкові, Вінниці, Києві ви можете ознайомитись за посиланням.

ЗАКЛИКАЄМО ВАС: НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС ДАРЕМНО!

Практика показує, що у правових суперечках не тільки щодня, а й щогодини мають значення. Упустити можливість оскарження необґрунтованого рішення суду, бути позбавленим можливості оскаржити своє затримання, не мати можливості вільно розпоряджатися своїм майном – ось лише невеликий список того, що може спричинити зволікання у вирішенні складної ситуації.

Звертайтеся до найкращих адвокатів у Харкові, Вінниці, Києві – адвокатів Адвокатського об'єднання «вСуді»!

Юрист, адвокат Харків - юридичні послуги по Україні: кримінальні справи, ДТП, кредити, пенсія, спадщина, нерухомість.

Замовити зворотній дзвінок